Regularnie zaśmiecamy naszą planetę rzeczami, których już nie używamy. Produkujemy coraz więcej śmieci zapominając, że Ziemia nie jest z gumy i ma swoją pojemność.
Jeśli więc masz nieodpartą potrzebę zrobienia sobie przyjemności, zamiast iść do sklepu, spróbuj najpierw na dzielni.bl, na pewno znajdziesz tam jakiś rarytas.
Dlatego, jeśli czegoś już nie potrzebujesz – przynieś to do nas. Jeśli czegoś poszukujesz – sprawdź u nas.

idea projektu

dzielnia.bl

dzielnia.bl – pierwszy człon od dzielenia się, drugi od Bielany, a rozszerzenie .bl zawęża lokalizację – to miejsce, w którym chcemy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, coś co może się przydać, w myśl zasady „drugie życie rzeczy”.
Chcemy, by w momencie gdy czegoś potrzebujecie, pierwszym odruchem było przyjście lub sprawdzenie na stronie dzielni.bl, czy przypadkiem tego tam nie ma.

Zanim coś kupicie, sprawdźcie u nas!

jak działamy?

Zapraszamy we wtorki, środy i czwartki

w godzinach:

12:00 -18:00

na ul. Podczaszyńskiego 12 [na Bielanach]

CO ZBIERAMY?

Ubrania i akcesoria, obuwie, książki, zabawki, gry, naczynia, garnki, małe AGD i inne elementy wyposażenia domu (małe).
Jeśli chodzi o duże gabaryty, takie jak meble czy AGD – możecie przesłać do nas wiadomość przez Facebooka jeśli macie do oddania lub poszukujecie sprzętu. Można też do nas przyjść i zostawić ogłoszenie na tablicy.
Jeśli wysyłacie wiadomość, że chcecie coś oddać, to najlepiej ze zdjęciem. Co ważne, rzeczy muszą być w dobrym stanie, zdatne do użytku, czyli takie, które sami chcielibyście założyć lub z nich skorzystać.