WYSTARTOWALIŚMY Z NASZYM KANAŁEM NA YOUTUBE

Kanał na YouTube założyliśmy jakiś czas temu. Jednak dopiero w lutym wystartowaliśmy bardziej z treściami na kanale. Dlatego też oficjalnie zapraszamy na odwiedzenie naszego kanału. Co można na nim zobaczyć?

CO już BYŁO?

Zaczęliśmy najpierw mini kampanią “Nie oceniaj!” w postaci sześciu Shorts(ów) oraz jednym filmem edukacyjnym o epidemii bezdomności w USA. Więcej o tym przeczytasz w oddzielnych wpisach na te tematy (linki poniżej).

OFICJALNY START

W lutym pojawiły się dwa duże materiały, z których dowiesz się więcej o naszej działalności.

Pierwszy film to wypowiedź założycielki Fundacji Zamieszkani Agnieszki Siekiery, która opowiada o działalności fundacji i o metodzie Housing First.

Drugi nasz film to historia Pana Mariusza, który jest podopiecznym Fundacji Zamieszkani. Obejrzyj film i poznaj jego historię.

Inni Również o Nas mówią

Ostatnio odwiedziła nas ekipa Polskiego Radia, która rozmawiała z nami o naszej działalności. Przeprowadzili również rozmowy z trzema naszymi podopiecznymi. Wszystko obejrzysz w tych dwóch filmach poniżej.

Dalsze palny

Z czasem będzie pojawiało się więcej filmów, którymi chcemy edukować na temat różnych aspektów bezdomności. Oczywiście będziemy opowiadać Wam również i życiu Fundacji Zamieszkanych. Dlatego też zachęcamy Cię do zostawienia subskrypcji na naszym kanale, żeby być na bieżąco.

Dziękujemy i Pozdrawiamy!

Fundacja Zamieszkani

logo

Odwiedź też nasze profile w mediach społecznościowych

Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube

Leave a Reply