WIOSENNE PORZĄDKI

Naszym podopiecznym, którzy wprowadzili się do wyremontowanych przez nas mieszkań, bardzo zależy na utrzymaniu w nich porządku. Wprowadza to w ich życiu ład, spokój i równowagę, których nie mieli podczas przebywania w przestrzeni publicznej.

Chcąc im pomóc w kwestii sprzątania zwróciliśmy się do marki Tefal z prośbą o podarowanie nam 10 bezworkowych odkurzaczy. Dlaczego właśnie takich? Ponieważ nie generują one kosztu wymiennych worków. Zwracamy uwagę na takie kwestie, bo nie zapominamy, że dla naszych podopiecznych liczy się każda złotówka podczas gospodarowania swoim małym budżetem domowym.

akcja równa się reakcja

Nie musieliśmy długo czekać na podjęcie decyzji przez markę Tefal. Po trzech dniach odkurzacze były już u nas. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Dzięki temu mogliśmy je przekazać uczestnikom naszego programu jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Oczywiście wszyscy obdarowani byli szczęśliwi z tego powodu i czuli się jakby to była gwiazdka.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy w naszym imieniu i naszych podopiecznych marce Tefal za taką darowiznę. Myślimy, że Wasze odkurzacze posłużą naszym podopiecznym przez wiele lat. Liczymy również na pomoc w przyszłości przy innych naszych akcjach.

Jeżeli pracujesz w firmie, która również tak jak marka tefal, chce zaangażować się w pomoc osobom będący w kryzysie bezdomności. Zapraszamy do kontaktu!

Dziękujemy i Pozdrawiamy!

Fundacja Zamieszkani

Wszystkie osoby ze zdjęć wyraziły zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku. Dane osobowe zostały zmienione.

Odwiedź też nasze profile w mediach społecznościowych

Facebook

Instagram

Dodaj komentarz