WARTO PRZECZYTAĆ – POLECAMY!

Dziś postanowiliśmy zebrać dla was kilka cennych linków, pod którymi znajdziecie bardzo ciekawe teksty na temat kryzysu bezdomności.

  1. “Jak działo się źle u babci, po prostu wychodziłam. Czasami babcia dzwoniła zapytać, czy żyję” – autorstwa Anny Korytowskiej na Gazeta.pl. Reportaż na temat kryzysu bezdomności wśród młodych kobiet. Jedną z rozmówczyń Anny Korytowskiej jest Agnieszka Siekiera. Czytaj więcej.

2. “Zamieszkani, czyli pierwszy krok ku życiu” – autorstwa Anny Urbańskiej na stronie Dzielnicy Bielany. Rozmowa z Agnieszką Siekierą na temat działań Fundacji Zamieszkani i jej podopiecznych. Czytaj więcej.

3. “Idziesz chodnikiem. Pod twoimi stopami mieszkają ludzie. Za każdą tą historią kryje się tragedia” autorstwa Dagmary Pakuły na portalu Onet.pl. Rozmowa autorki z Piotrem Żyłką, prezesem zarządu Fundacji Zupa na Plantach, wspierającej osoby w kryzysie bezdomności. Czytaj więcej.

4. “Alkohol i bezdomność są następstwem, najpierw jest trauma” reportaż Joanny Koślickiej na Weekend Gazeta Pl na temat kryzysu bezdomności. Czytaj więcej.

Dziękujemy i Pozdrawiamy!

Fundacja Zamieszkani

Wszystkie osoby ze zdjęć wyraziły zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku. Dane osobowe zostały zmienione.

Odwiedź też nasze profile w mediach społecznościowych

Facebook

Instagram

Leave a Reply