PREZENT ZA TWOJĄ POMOC

W fundacji zamieszkani szukamy różnych sposobów na zdobycie funduszy dla naszych podopiecznych. Różne zbiegi okoliczności Same często podsuwają nam pomysł na jakąś AKCJĘ. Tak też było w tym przypadku.

Pewnego dnia jeden z przyjaciół naszej fundacji podarował nam metalowe puszki z uroczym grawerem rysunku psa. Od tego momentu zaczęliśmy intensywnie myśleć, jak spożytkować takie piękne puszki. I w tym momencie z pomocą przyszła nasz zaprzyjaźniona Fundacja Feminoteka, z którą współtworzymy Centrum 11.11. Feminotek założyła pracownie, w której tworzą ręcznie różne kosmetyki i środki czyszczące do domu. W ten sposób powstał pomysł wypełnienia puszek różnobarwnymi mydełkami.

Do zrobienia mydełek zostały użyte produkty najwyższej jakości w tym roślinne oleje, miki i olejki zapachowe. Mydełka po odpowiednio długim leżakowaniu odebraliśmy z pracowni. Mydełka różnią się od siebie kształtem, barwą i zapachem olejku jaki został dodany na etapie produkcji.

W następnej kolejności zostało tylko ich zapakowanie. Oczywiście zadbaliśmy o to żeby nic się im nie stało podczas wysyłki. Agnieszka zamówiła sianko wypełniające, a Nela dzielnie zapakowała. I Tak powstał 54 puszki z czterema losowo wybranymi mydełkami. Jedna z nich (lub więcej) może być prezent dla Ciebie!

jak otrzymać nasze mydełka?

Jeżeli zrobisz wpłatę na konto naszej fundacji w wysokości 100 zł lub więcej, otrzymasz od nas właśnie ten prezent.

Pieniądze z naszej zbiórki przeznaczymy na najważniejsze rzeczy do ostatnio wyremontowanego 21 mieszkania. To właśnie dzięki Twojej wpłacie Pan Marek, który mieszka ’na ulicy’ (w przestrzeni publicznej), będzie mógł zamieszkać w godnych warunkach.

KROK 1: Zrób wpłatę na konto 76 1090 2590 0000 0001 5179 3832 z dopiskiem MYDŁO

KROK 2: Na adres e-mail [email protected] wyślij potwierdzenie wpłaty oraz wszystkie potrzebne dane do wysyłki: adres lub paczkomat, nr telefonu.

KROK 3: Czekaj na przesyłkę od nas!

Pierwszą partię prezentów wysyłamy w pierwszej połowie czerwca. Ilość prezentów ograniczona.

Masz pytania? Napisz do nas na e-mail: [email protected] Chętnie na nie odpowiemy.

Dziękujemy i Pozdrawiamy!

Fundacja Zamieszkani

Wszystkie osoby ze zdjęć wyraziły zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku. Dane osobowe zostały zmienione.

Odwiedź też nasze profile w mediach społecznościowych

Facebook

Instagram

Leave a Reply